o mnie

O mnie

W skrócie…

Joanna M.P. – obserwatorka i komentatorka życia. Z pasją o kulturze, podróżach, rodzicielstwie i życiu jako takim. Po ojcu M., po mężu P. Wiecznie zabiegana, nieustannie niewyspana…

A w szczególe…

Joanna M.P.Mam na imię Joanna. Rocznik 81. Z wykształcenia jestem prawnikiem. Jestem osobą aktywną zawodowo.

Moje życie to jednak nie tylko praca. Jestem też żoną i mamą. Mam hobby i pasje. Należy do nich podróżowanie. Bałkany, słońce i południowa otwartość to właśnie moje klimaty. Odbyłam już kilka podróży w południowe rejony Europy i zawsze czekam z utęsknieniem na następną bałkańską przygodę.

W kręgu moich zainteresowań pozostaje również literatura, film, muzyka, szeroko pojęta kultura. Moje pasje to również fotografia i nauka języków obcych. Jestem estetką. Cenię piękno i do niego też dążę.

Interesuje mnie też wszystko, co związane jest bezpośrednio i pośrednio z dziećmi. Jestem mamą i prawidłowy rozwój moich dzieci jest dla mnie najważniejszy.

Nie obca jest mi również kuchnia, zwłaszcza bezglutenowa. Z przyjemnością gotuję i dzielę się moimi kulinarnymi doświadczeniami.

Bloguję od początku 2013 r. Najpierw działałam pod szyldem Skrawki Moich Myśli. Był to blog poświęcony przede wszystkim kulturze. W listopadzie 2014 r. zmienił się adres bloga i poszerzyła jego tematyka. Stał się nim szeroko pojęty lifestyle.

Krzywa Prosta to ja i moje spojrzenie na otaczający świat.

To kobiecy lifestyle z kulturą i smakiem.