ekocuda
Lifestyle,  Uroda

Ekocuda – pierwszy raz w Gdańsku

Kosmetyki naturalne stały się mi szczególnie bliskie niemal rok temu. Postanowiłam radykalnie zmienić podejście do preparatów, którymi codziennie traktuję moją skórę i włosy. Z łazienkowej półki zniknęły pełne parabenów i slsów butelki, a zastąpiły je pełne natury i delikatności kosmetyki bez zbędnych chemicznych dodatków. I po niemal roku stwierdzam, że było warto. Kosmetyki naturalne stały się podstawą mojej codziennej pielęgnacji, mój organizm odpoczął od nadmiaru środków, które zupełnie nie były mu potrzebne i co ciekawe mój portfel przez to ani trochę nie ucierpiał. Tym bardziej cieszę się, że już w trzeci marcowy weekend będzie mi dane wziąć udział w Targach Kosmetyków Naturalnych Ekocuda. To będzie również pierwszy raz, kiedy targi te odbywać się będą w Gdańsku.

Ekocuda?

Ekocuda to wydarzenie organizowane z myślą o tych, którzy już odkryli kosmetyki naturalne i czerpią z ich dobrodziejstw już pełnymi garściami. To także targi dla tych, którzy chcieliby się z kosmetykami naturalnymi dopiero zaprzyjaźnić. Na uczestników targów czekać będą warsztaty, wykłady, a także możliwość przetestowania, powąchania i zakupienia szerokiej gamy kosmetyków naturalnych. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w warsztatach m.in. z makijażu wykonywanego mineralnymi kosmetykami kolorowymi, wykładach poruszających tematykę zdrowia i pielęgnacji oraz zasięgnąć porad od specjalistów na stoiskach poszczególnych marek. Każdy będzie mógł przetestować i wybrać najlepsze dla siebie ekocuda.

Sama oczywiście stawię się na targach, potestuję, wezmę udział w warsztatach oraz zrobię sporo zdjęć. A potem podzielę się z Wami wrażeniami na blogu.

To co? Wybieracie się ze mną?

Sponsorem wydarzenia jest marka Pixie Cosmetics, polski producent kosmetyków mineralnych.

Wstęp na targi jest bezpłatny.

17-18 marca – Centrum Stoczni Gdańskiej, ul. Wałowa 27A

Obserwatorka i komentatorka życia. Z pasją o kulturze, podróżach, rodzicielstwie i życiu jako takim. Po ojcu M, po mężu P. Wiecznie zabiegana, nieustannie niewyspana...

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *