Kapitan Nauka – Puzzle. Układam i opowiadam Pojazdy

puzzle-ukladam-opowiadam-pojazdy

Jaki jest najlepszy sposób, by zachęcić posiadacza małych łapek do pracy nad ich sprawnością, zapewnić sporo rozrywki, dobrej zabawy, nauczyć kilku nowych słów i zapełnić przyjemnie czas? Odpowiedź na tak zadane pytanie brzmi… Puzzle… najlepiej Kapitan Nauka Puzzle. Układam i opowiadam Pojazdy.

Jestem ogromną fanką puzzli wszelakich. Swą pasją chciałabym również zarazić moich synów. Myślę, że w przypadku starszego synka udało mi się to całkiem nieźle. Czas przyszedł już też najwyższy, by i młodszego zacząć wprowadzać w puzzlowy świat. Filip, już niedługo dwulatek, coraz bardziej interesuje się wszystkim, co można złożyć, a potem rozłożyć. W dodatku uwielbia wszelkiego rodzaju pojazdy, od samochodów po samoloty. Dlatego też niedawno w jego ręce trafiły Puzzle. Układam i opowiadam Pojazdy.

Dłuuuga układanka

Puzzle te są dedykowane dzieciom w wieku 2-3 lata. W bardzo poręcznym i solidnym kartoniku znajdziemy 10 puzzli znacznych rozmiarów, które po złożeniu dają długaśną układankę w rozmiarze 87×15 cm. Każdy puzzel jest zacnych rozmiarów. Dziecko nie ma więc problemu, by puzzla złapać, a następnie połączyć z pozostałymi, by stworzyć widoczny na pudełku obrazek. Kartonik każdego puzzla jest gruby i solidny. Bez walki nie podda się niszczycielskiemu działaniu dziecięcych łapek. Ciężko go zgiąć, a co dopiero złamać. Poszczególne puzzle dość łatwo też łączą się ze sobą. Przedstawiony zaś na układance obrazek z pewnością przypadnie do gustu każdemu fanowi pojazdów. Znajdziemy tu samochód, statek, autobus, traktor, a nawet rakietę. Ilustracje autorstwa Jakuba Haremzy są barwne, bardzo wesołe i mocno absorbują dziecięcą uwagę.

Kapitan Nauka - Puzzle. Układam i opowiadam Pojazdy

Puzzle. Układam i opowiadam Pojazdy to nie tylko moc zabawy podczas układania, to również dobra wymówka, by nauczyć dziecko czegoś nowego, by opowiedzieć mu o otaczającym świecie. Podczas układania można np. bawić się w naśladowanie dźwięków, które wydają pojazdy narysowane na puzzlach. Starszak zaś z łatwością wskaże, który pojazd jest szybszy czy większy.

Kolorowanka XXL

Oprócz puzzli w pudełku znajdziemy również sporych rozmiarów kolorowankę. Do pokolorowania są dobrze znane z puzzli pojazdy. Każdy rasowy maniak kolorowania powinien być zadowolony.

Kapitan Nauka Puzzle. Układam i opowiadam Pojazdy, Wydawnictwa Edgard

5 komentarzy

 1. Sisters92

  Uwielbiamy puzzle, a kolorowanka z pewnością zachęca dzieci do ich układania.

  31 . Lip . 2017
 2. Malinowa Planeta

  Bardzo lubię Kapitana Naukę, jedne z lepszych gier edukacyjnych

  10 . Sie . 2017
 3. Gosia Owczarek

  Puzzle to nasz świat:)

  10 . Sie . 2017
 4. Ruda Bloguje

  Ja uwielbiam Kapitana Naukę, choć moja córka akurat za puzzlami nie przepada… Może jeszcze do nich dorośnie.

  10 . Sie . 2017
 5. Wielopokoleniowo 3

  MOje dzieciaki uwielbiają puzzle

  10 . Sie . 2017

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *