Kapitan Nauka - Puzzle. Układam i opowiadam Pojazdy
Dziecko,  Gry i zabawy

Kapitan Nauka – Puzzle. Układam i opowiadam Pojazdy

Jaki jest najlepszy sposób, by zachęcić posiadacza małych łapek do pracy nad ich sprawnością, zapewnić sporo rozrywki, dobrej zabawy, nauczyć kilku nowych słów i zapełnić przyjemnie czas? Odpowiedź na tak zadane pytanie brzmi… Puzzle… najlepiej Kapitan Nauka Puzzle. Układam i opowiadam Pojazdy.

Jestem ogromną fanką puzzli wszelakich. Swą pasją chciałabym również zarazić moich synów. Myślę, że w przypadku starszego synka udało mi się to całkiem nieźle. Czas przyszedł już też najwyższy, by i młodszego zacząć wprowadzać w puzzlowy świat. Filip, już niedługo dwulatek, coraz bardziej interesuje się wszystkim, co można złożyć, a potem rozłożyć. W dodatku uwielbia wszelkiego rodzaju pojazdy, od samochodów po samoloty. Dlatego też niedawno w jego ręce trafiły Puzzle. Układam i opowiadam Pojazdy.

Dłuuuga układanka

Puzzle te są dedykowane dzieciom w wieku 2-3 lata. W bardzo poręcznym i solidnym kartoniku znajdziemy 10 puzzli znacznych rozmiarów, które po złożeniu dają długaśną układankę w rozmiarze 87×15 cm. Każdy puzzel jest zacnych rozmiarów. Dziecko nie ma więc problemu, by puzzla złapać, a następnie połączyć z pozostałymi, by stworzyć widoczny na pudełku obrazek. Kartonik każdego puzzla jest gruby i solidny. Bez walki nie podda się niszczycielskiemu działaniu dziecięcych łapek. Ciężko go zgiąć, a co dopiero złamać. Poszczególne puzzle dość łatwo też łączą się ze sobą. Przedstawiony zaś na układance obrazek z pewnością przypadnie do gustu każdemu fanowi pojazdów. Znajdziemy tu samochód, statek, autobus, traktor, a nawet rakietę. Ilustracje autorstwa Jakuba Haremzy są barwne, bardzo wesołe i mocno absorbują dziecięcą uwagę.

Kapitan Nauka - Puzzle. Układam i opowiadam Pojazdy

Puzzle. Układam i opowiadam Pojazdy to nie tylko moc zabawy podczas układania, to również dobra wymówka, by nauczyć dziecko czegoś nowego, by opowiedzieć mu o otaczającym świecie. Podczas układania można np. bawić się w naśladowanie dźwięków, które wydają pojazdy narysowane na puzzlach. Starszak zaś z łatwością wskaże, który pojazd jest szybszy czy większy.

Kolorowanka XXL

Oprócz puzzli w pudełku znajdziemy również sporych rozmiarów kolorowankę. Do pokolorowania są dobrze znane z puzzli pojazdy. Każdy rasowy maniak kolorowania powinien być zadowolony.

Kapitan Nauka Puzzle. Układam i opowiadam Pojazdy, Wydawnictwa Edgard

Obserwatorka i komentatorka życia. Z pasją o kulturze, podróżach, rodzicielstwie i życiu jako takim. Po ojcu M, po mężu P. Wiecznie zabiegana, nieustannie niewyspana...

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *