Spotkajmy się w Gdyni
Blogowanie

Spotkajmy się w Gdyni – prelekcje

Ostatnio uświadomiłam sobie, jak wiele nowych rzeczy nauczyłam się podczas pracy z i nad blogiem, o których nie miałam wcześniej pojęcia. Jak wiele też nowych osób poznałam, które w moim życiu po prostu by się nie pojawiły, gdyby nie to moje skromne blogowanie, ściubienie własnych myśli w internetach.

Spotkania blogowe to zdecydowanie dobrze spędzony czas. Kolejne tego typu wydarzenie – Spotkajmy się w Gdyni po raz kolejny utwierdziło mnie w przekonaniu, że blogowanie sporo wnosi dobrego do mojego życia. Gdyby nie blogowanie, nie mogłabym uczestniczyć w spotkaniach tego typu, nie poznałabym tak wielu ciekawych ludzi, nie poszerzyłabym swej wiedzy.

Spotkajmy się w Gdyni było kolejnym z wydarzeń okołoblogowych, które sporo mi dało, zwłaszcza pod względem powiększenia grona ciekawych ludzi, których miałam zaszczyt poznać, a którzy mają całkiem sporo mądrych rzeczy do powiedzenia, jak i pod względem poszerzenia mojej wiedzy na temat samego blogowania.

Wiedza, wiedza, wiedza i rozwój

Czas spotkania w Gdyni był szczelnie wypełniony i nie było nawet chwili na nudę. Wypełniły go bowiem prelekcje, które nie tylko dały sporą dawkę wiedzy, zrewidowały choć trochę punkt widzenia uczestniczek, ale też nas, blogujące kobiety zintegrowały, pozwoliły nam lepiej poznać siebie i miejsca w blogosferze, które tworzymy.

Karolina

Wśród prelekcji, które odbyły się podczas Spotkajmy się w Gdyni znalazło się wystąpienie Karoliny z bloga Odnova.  Karolina najpierw wszystkie uczestniczki spotkania zintegrowała, sprawiła, że lepiej się i miejsca, które w blogosferze tworzymy poznałyśmy. Sprawiła, że złapałyśmy więcej luzu a nawet swym działaniem i propozycją integracji wywołała prawdziwe salwy śmiechu. Na koniec podzieliła się zaś swą wiedzą o blogowaniu. To było bardzo pozytywne doświadczenie.

Spotkajmy się w Gdyni

Spotkajmy się w Gdyni

Spotkajmy się w Gdyni

Marianna

Marianna z Niania Trójmiasto opowiedziała sporo o swej drodze do stworzenia własnej, unikatowej na rynku trójmiejskim firmy. Podzieliła się z nami swymi przemyśleniami odnośnie wyboru życiowych ścieżek. A na koniec przedstawiła nam, z punktu widzenia profesjonalisty w dziedzinie opieki na nad dzieckiem, wady i zalety różnych form sprawowania opieki nad dzieckiem w wieku żłobkowo-przedszkolnym, zaczynając od opieki sprawowanej przez samych rodziców, poprzez pomoc w tym zakresie ze strony rodziny a na opiece sprawowanej przez profesjonalną nianię kończąc.

Spotkajmy się w Gdyni

Spotkajmy się w Gdyni

Marta

Marta z bloga Rudym Spojrzeniem Na Świat przybliżyła uczestniczkom zasady tworzenia recenzji blogowej. Pokazała jak wygląda klasyczna recenzja i czym różni się od tych na co dzień spotykanych na blogach. Podzieliła się z nami swymi doświadczeniami w tworzeniu treści na blogu. Zwróciła uwagę jak ważne jest to, jak pod względem wizualnym przedstawiają się nasze wpisy, które trafiają do szerokiej publiczności i w jaki sposób ich treścią możemy sprawić, by czytelnik został z nami na dłużej. Marta udowodniła też, że nawet z dzieckiem na rękach się da.

Spotkajmy się w Gdyni

Spotkajmy się w Gdyni

Agnieszka

Agnieszka, autorka książki Rozmowy z Hinduskim Mistrzem wypełniła zaś nam czas opowieścią o rozwoju duchowym i odnajdywaniu drogi do wewnętrznej równowagi. Opowiedziała swoją historię duchowej i cielesnej przemiany, a także o swej dalekiej podróży, która całkowicie odmieniła jej życie. Opowiedziała o tym jak ważną rolę w przemianie odegrał masaż i jak dzięki niemu odnalazła swe życiowe powołanie. Agnieszka to taka pozytywna, bardzo energetyczna dziewczyna, która zaraża entuzjazmem każdego, kogo spotka na swej drodze.

Spotkajmy się w Gdyni było jednym z tych wydarzeń, na które po prostu warto było się stawić. To był doskonale spędzony czas. Dzięki Żaneta. Dzięki Dziewczyny.

Spotkajmy się w Gdyni

Obserwatorka i komentatorka życia. Z pasją o kulturze, podróżach, rodzicielstwie i życiu jako takim. Po ojcu M, po mężu P. Wiecznie zabiegana, nieustannie niewyspana...

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *