Spotkajmy się w Gdyni
Blogowanie,  Lifestyle

Spotkajmy się w Gdyni – relacja ze spotkania

Uwielbiam spotkania związane z blogowaniem. Mój ogromny entuzjazm budzą zarówno wielkie konferencje w stylu See Bloggers, jak i kameralne wydarzenia, które skupiają wokół siebie zaledwie kilkunastu blogerów.

Każde z takich spotkań działa na mnie i moje blogowanie odświeżająco, dodaje mi motywacji do dalszej pracy nad własną bytnością w sieci, uczy czegoś nowego, rozwija i poszerza horyzonty. I nawet jeśli czasem się zastanawiam czy warto się wybrać tu czy tam, to odpowiedź jest zazwyczaj ta sama… Warto!

Gdynia blogujących kobiet

W ostatnią sobotę, 18 marca miałam okazję uczestniczyć w kolejnym spotkaniu blogowym odbywającym się w pięknym mieście Gdyni. I było to już trzecie blogowe spotkanie organizowane przez Żanetę z bloga Mother and son, w którym dane mi było uczestniczyć. Tak jak poprzednio mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że był to doskonale spędzony czas w towarzystwie kilkunastu świetnych kobiet-blogerek wraz z którymi wyniosłam mnóstwo wiedzy z odbywających się podczas wydarzenia prelekcji, z którymi doskonale się bawiłam i z którymi dorzuciłam choć małą cegiełkę do tego, by dzieciakom znajdującym się w potrzebie było choć trochę lepiej.

Spotkajmy się w Gdyni

Do szczęśliwych uczestniczek spotkania należały:

Żaneta Bomba – zarazem organizatorka – Mother and son

Karolina Tuchalska – Siermińska – OdNova

Sylwia Narkowicz – Świat w oczach Mamy

Anna Chwastowska – Mama Cukiereczki

Ania Radomska – Żyć nie umierać

Kalina Czarnopolska – 22kilo

Patrycja Ptaszek – mamowato.pl

Justyna Kowalkowska – MamaJu

Aleksandra Protasiewicz – Okiemalexa

Natalia Majewska – Schwytane chwile

Marta Kraszewska – Rudym Spojrzeniem Na Świat

Joanna Misiak-Piotrowska czyli Krzywa Prosta

Spotkajmy się w Gdyni

Czas spotkania, które tym razem ponownie odbywało się w gdyńskiej Ciuciubabce, wypełniły bardzo interesujące prelekcje poruszające temat blogowania, wychowania dzieci i czerpania radości z życia. O tym jednak przeczytać będziecie mogli w kolejnym wpisie. Podczas spotkania odbyła się również licytacja przedmiotów przekazanych przez sponsorów. I tym razem zebrane środki zostały przeznaczone na wsparcie Hospicjum Dziecięcego – Bursztynowa Przystań w Gdyni. Oprócz tego każda z dziewczyn przyniosła też kilka przedmiotów, które z pewnością przydadzą się w codziennym funkcjonowaniu hospicjum i przebywających w nim chorych.

Czas minął bardzo szybko. Wypełniła go wiedza, zabawa, śmiech i pyszny tort (dziewczyny zapewniały, że jest pyszny – ja jestem na diecie bezglutenowej) z Krainy Wypieków.

Spotkajmy się w Gdyni

Nie zabrakło prezentów od sponsorów, którzy obdarowali każdą z uczestniczek:

Alexander Toys , 7th Heaven , FISZKI , YoClub.pl, Domowa Apteczka, Tulaszek

Spotkajmy się w Gdyni

Spotkajmy się w Gdyni

Spotkajmy się w Gdyni

Spotkajmy się w Gdyni

Spotkajmy się w Gdyni

i przekazali fantastyczne przedmioty również na charytatywną licytację:

Maypi Design, Pomysły Mam, Dzika Fastryga, Love Domowe, Qlka Art – Jewellery, Koty na płoty, Kropka design, FISZKI, bucikibabice.pl

Spotkajmy się w Gdyni

Spotkajmy się w Gdyni

Spotkajmy się w Gdyni

Spotkajmy się w Gdyni

Spotkajmy się w Gdyni

Spotkajmy się w Gdyni

Spotkajmy się w Gdyni

Spotkajmy się w Gdyni

Spotkajmy się w Gdyni

A za uwiecznienie cudownych chwil na pięknych fotografiach była po raz kolejny odpowiedzialna Heronima Pietrzak.

Czas spotkania minął mi i z pewnością nie tylko mi zbyt szybko. Po raz kolejny miałam okazję spotkać blogerki, które znam i bardzo lubię. Poznałam też nowe twarze i kryjące się za nimi fascynujące blogowe miejsca. Mam nadzieję, że już wkrótce spotkamy się podczas kolejnego okołoblogowego wydarzenia.

Obserwatorka i komentatorka życia. Z pasją o kulturze, podróżach, rodzicielstwie i życiu jako takim. Po ojcu M, po mężu P. Wiecznie zabiegana, nieustannie niewyspana...

13 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *