India Cosmetics
Uroda

Serum do bardzo suchej skóry z olejem z konopi India Cosmetics

Jestem czyściochem jakich mało. Nie wyobrażam sobie wyjścia z domu bez umycia włosów. Nie wyobrażam sobie, by nie wziąć co dzień prysznica. Ręce myję niezliczoną wręcz ilość razy w ciągu doby. Sprawia to niestety, że skóra moich dłoni jest nieustannie mocno przesuszona i wręcz spierzchnięta. Dobry krem do rąk jest dla mnie równie podstawowym kosmetykiem jak choćby krem do twarzy.

Dzięki uczestnictwie w Wiosennym Spotkaniu Blogerek miałam możliwość przetestowania Serum do bardzo suchej skóry twarzy i dłoni z olejem z konopi firmy India Cosmetics. Skóra mojej twarzy jest raczej mieszana, zatem krem przetestowałam wyłącznie na dłoniach.

Co wynikło z tych testów?

Co przeczytamy na opakowaniu:

Po użyciu Serum do bardzo suchej skóry twarzy i dłoni z olejem z konopi powinniśmy poczuć wyraźną ulgę. Serum błyskawicznie likwiduje dyskomfort skóry. Jest ono przeznaczone do intensywnej pielęgnacji bardzo suchej skóry. Efekt mają zagwarantować użyte w serum aktywne składniki.

W składzie kremu odnajdziemy:

  • Olej z konopi, który zapobiega nadmiernemu odparowywaniu wody. Kondycjonuje, zmiękcza i wygładza.
  • Aloe vera gel, który łagodzi podrażnienia oraz regeneruje.
  • D-Panthenol, który działa nawilżająco.
  • Witaminę E, która spowalnia procesy starzenia.

Niewielką ilość kremu wmasowujemy w skórę.

Pojemność: 50 ml.

Moja opinia:

Serum do bardzo suchej skóry twarzy i dłoni z olejem z konopi to kosmetyk, który bardzo szybko nawilża, odżywia i wygładza skórę. Błyskawicznie likwiduje uczucie napięcia, ściągnięcia i suchości skóry dłoni. Rozprowadza się bardzo dobrze i szybko wchłania, nie pozostawiając tłustej warstwy. Dłonie są przyjemnie gładkie, skóra miękka. By osiągnąć pożądany efekt, potrzeba bardzo małej ilości kosmetyku. Sprawia to, że pomimo małej pojemności, wystarcza go na długo. Dodatkowym plusem jest również to, że serum bardzo ładnie, dość intensywnie pachnie. Nie należy się jednak tą intensywnością zbyt przejmować, gdyż już po chwili od zastosowania nadmiar zapachu się ulatnia i pozostaje jedynie jego niewielka, wyczuwalna wyłącznie z bliska ilość. Polecam Serum do bardzo suchej skóry twarzy i dłoni z olejem z konopi India Cosmetics.

Obserwatorka i komentatorka życia. Z pasją o kulturze, podróżach, rodzicielstwie i życiu jako takim. Po ojcu M, po mężu P. Wiecznie zabiegana, nieustannie niewyspana...

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *