wiosenne spotkanie blogerek
Blogowanie,  Lifestyle

Wiosenne Spotkanie Blogerek – czy było warto?

Bardzo lubię blogowe spotkania. Jeśli uda mi się na nie zakwalifikować, czekam na dzień imprezy z ogromną niecierpliwością. Tym razem było jednak zupełnie inaczej.

O Wiosennym Spotkaniu Blogerek przeczytałam po raz pierwszy, gdy za oknem było zupełnie niewiosennie. Wysłałam swe zgłoszenie, wszak nie często zdarzają się spotkania blogowe tak blisko mego domu, i czekałam. Niestety nie dostałam się na listę szczęściar. Powiedziałam sobie trudno i zaczęłam szukać innych spotkań. Jakież było moje zdziwienie, gdy dostałam wiadomość od Joasi z bloga Latorośle, że zwolniło się jedno miejsce na Wiosennym Spotkaniu Blogerek, które miało się odbyć już za dwa dni. Napisałam szybciutko i już następnego dnia cieszyłam się, że tym razem się udało.

W sobotę, 2 kwietnia stawiłam się w klubie Ring Club & Restaurant w Gdyni. Powitały mnie uśmiechnięte twarze blogerek. Część z dziewczyn znałam już od pewnego czasu z wirtualnego świata. Wszystkie miałam przyjemność po raz pierwszy spotkać osobiście.

A uczestniczkami spotkania były:

Anna Barczykowska – Kosmeologia

Anna Bielaszewska – Kobieta Nieidealna

Anna Radomska – Żyć nie umierać

Izabela Wilk – Pirelka Blog

Joanna Gliniecka – Latorośle

Joanna Gwizdała – Made By Gigi

Karolina Zalewska – Młoda Mama w Dolinie Hipsterów

Katarzyna Grzywaczewska – Porady Mamy Kasi

Martyna Piechowska – Make -up and beauty blog by Martyna Piechowska

Monika Laskowska – Wielki Kufer

Roksana Prusaczyk – Dzwoneczkowy Raj Mamy

no i ja

Po krótkim przywitaniu uczestniczek przez jedną ze współorganizatorek spotkania – Dagmarę z bloga My World by Dagmara Rek (niestety druga organizatorka – Marlena z bloga Żoną być – nie mogła uczestniczyć w spotkaniu) i równie krótkiej autoprezentacji wszystkich uczestniczek spotkania nastąpiła część jego merytoryczna. A trzeba przyznać, że organizatorki zadbały o to, by ani przez chwilę nie zagościła na spotkaniu nuda. Uczestniczki spotkania wzięły udział w serii prelekcji a także w przygotowanej przez organizatorki zabawie, podczas której mogłyśmy wymienić się swymi blogowymi doświadczeniami.

wiosenne (4)

Jako pierwsze odbyły się warsztaty zorganizowane przez przedstawicielki firmy Krokus, jednego ze sponsorów spotkania. Dowiedziałam się podczas nich sporo o sposobach przygotowywania przetworów w oparciu o tradycyjne metody i utwierdziłam się w przekonaniu, że czasem warto trochę więcej zapłacić za produkty dobrej jakości, wyprodukowane z naturalnych składników, w dodatku bezpieczne dla osób, które tak jak ja nie tolerują w swej diecie glutenu.

wiosenne (5)

Następnie głos zabrała Monika z bloga Wielki Kufer. Monika z ogromną pasją mówiła jak wielką pasją stały się dla niej kosmetyki naturalne i o tym, że zdecydowanie warto się właśnie nimi zainteresować. Zaprezentowała nam wykonane przez siebie kosmetyki, które nie tylko cieszyły oczy, ale i przy których zdecydowanie mogła pociec ślinka, tak pysznie pachniały… i w sumie to nawet były jadalne Monika sprawiła też uczestniczkom ogromną niespodziankę… Dzięki niej każda z dziewczyn przygotowała swą własną, naturalną maseczkę do twarzy. Przyznam, że dla mnie był to totalny pierwszy raz i bawiłam się świetnie. No i maseczka wyszła mi idealnie dobrana do mej cery.

monika

Kolejną prelegentką spotkania była Joanna z bloga Made by Gigi. W kilku słowach opowiedziała o tworzeniu biżuterii techniką sutasz. Nie to jednak było głównym tematem jej prelekcji. Joasia podzieliła się z nami swymi blogowo-zawodowymi doświadczeniami. Opowiedziała jak pasja zmieniła jej życie o 180 stopni.

wiosenne (3)

Martyna z bloga make-up and beauty blog na modelce w postaci Asi z bloga Latorośle zaprezentowała jak szybko, sprawnie i z niewielką w sumie ilością kosmetyków można wykonać efektowny makijaż dzienny.

wiosenne (9)

Ostatnią tego dnia prelegentką była Roksana z bloga Dzwoneczkowy Raj Mamy, która zaprezentowała uczestniczkom spotkania kosmetyki firmy Plus dla Skóry. Mogłyśmy oglądać, wąchać, powcierać i zadawać pytania. Nie znałam do tej pory tych kosmetyków. Dzięki Roksanie mogę je poznać, ale o tym napiszę w oddzielnym poście.

wiosenne (10)

Wiosenne Spotkanie Blogerek to blogowe spotkanie niemal idealne. Było bardzo miło, ciekawie, dowcipnie… Ale… Za szybko się skończyło. Czas minął mi nie wiadomo kiedy. Cóż… Mam nadzieję, że jeszcze nie raz przyjdzie mi uczestniczyć w tak udanym blogowym spotkaniu. Dziękuję Wam bardzo Dziewczyny i mam nadzieję, że do zobaczenia już wkrótce.

A na koniec słów kilka o sponsorach i prezentach, które trafiły w moje ręce…

Najpierw nacieszcie oczy na te dobra

wiosenne 1

wiosenne 2

wiosenne 3

wiosenne 4

wiosenne 5

A teraz Sponsorzy:

sponsorzy

Restauracja Róża Wiatrów Gdynia / Ring Club & Restaurant, Turlu Tutu, Tasiemkowa Bella, Projekt Drewutnia, Hand Made With Love, Splot plot, Torby papierowe z logo firmy, The Secret of Healing, Good Luck Club Squash Gdynia – patron medialny, Poduszkowo, Ręcznie malowane poduszki, Stella – Premium Home Line, Lula Family, Klapp Cosmetics, Beyer – żuj zdrowo, India Cosmetics, Wydawnictwo Zakamarki, Plus Dla Skóry, Gentleday, Tradycja i natura KROKUS (FB)

Fotografem wydarzenia był Marynarz po godzinach

Obserwatorka i komentatorka życia. Z pasją o kulturze, podróżach, rodzicielstwie i życiu jako takim. Po ojcu M, po mężu P. Wiecznie zabiegana, nieustannie niewyspana...

11 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *