link party
Blogowanie,  Lifestyle

Podsumowanie lutego i marca oraz Link Party #12

Czas mi ostatnio zwyczajnie ucieka. Dopiero co była zima, a już nastała wiosna. Minął luty, minął marzec i nastał miesiąc, który bardzo lubię, bo właśnie w kwietniu zaczyna robić się zdecydowanie cieplej. Świat rozkwita w pełni i wszystkim chce się jakby bardziej. Mi również.

Nie zrobiłam podsumowania lutego. Miałam małego blogobluesa… Tak bywa. To pewnie sprawa braku odpowiedniej ilości światła słonecznego, wszechobecnego zimna. Opanował mnie blogowy marazm i dopiero teraz zaczyna odpuszczać. Nabieram sił i rozpędu i znowu chce mi się bardziej blogować i doceniam to, że bloga mam.

Dwa w jednym…

Zatem tym razem przyszło mi podsumować aż dwa miesiące blogowej działalności. Luty był miesiącem działania… Marzec odpoczynku od blogosfery i skupienia się na mojej rodzinie, nieustannie chorym przedszkolaku i w końcu na mnie samej.

W czasie tych dwóch miesięcy na Krzywej Prostej pojawiły się 32 wpisy. Było jak zwykle dość różnorodnie tematycznie. Pisałam o blogowaniu i tym co, do szczęścia blogerowi jest potrzebne a także jak zwiększyć zasięg bloga, rodzicielstwie i doświadczeniach mamy podwójnej, obejrzanych filmach, przeczytanych książkach i tych dla dorosłych, a nawet bardzo dorosłych i dla dzieci. Na Krzywej pojawiła się nowa kategoria czyli multimedia i można było przeczytać o grze, która dała mi kilka godzin przyjemnej rozrywki. Zaprosiłam Was do mojego ukochanego czarnogórskiego zakątka świata. Trochę też spędziłam czasu w kuchni. Było i słodko i wytrawnie. Nie pozostałam również obojętna na to, co dzieje się obecnie złego na świecie. No i zabrałam Was na świetne blogowe spotkanie. No i po raz pierwszy zabrałam głos w Share Week.

Działo się jednocześnie wiele, jak i niewiele. Ja się więcej ruszałam. Kupiłam rolki, zaczęłam jeździć i uszczęśliwiłam się sportowo… i sportowo rozwinęłam

Blog przechodził różne metamorfozy, wielokrotnie zmieniał ubranko. Na razie zostaje obecny, magazynowy wygląd. Kusi mnie bardzo, by kupić wersję premium szablonu, ale chcę, by to blog zarobił sobie na to nowe ubranko.

Koniec lutego i początek marca to również czas szaleństwa związanego z Blogiem Roku. Niestety mam wrażenie, że wpis, który popełniłam w 2015 roku pozostaje nadal aktualny.

Tyle podsumowania zimy i początku wiosny. Czas zacząć kwiecień

Ale najpierw zapowiedziane w tytule Link Party…

Zapraszam Was do pozostawienia pod tym wpisem, z pomocą małego formularza, linków do wpisów z Waszych blogów z lutego i/lub marca – max 2.

Nie bądźcie jednak obojętni na innych linkujących i zajrzyjcie przynajmniej do trzech innych blogerów i zostawcie po sobie komentarz.
Rozruszajmy nasze blogi. Nie bądźmy obojętni na twórczość innych. Zabawa trwa od dziś do 7 kwietnia.

Obserwatorka i komentatorka życia. Z pasją o kulturze, podróżach, rodzicielstwie i życiu jako takim. Po ojcu M, po mężu P. Wiecznie zabiegana, nieustannie niewyspana...

13 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *