SHARE WEEK – autorzy polecają autorów

share-week-2016

Niedawno świat internetu opanowało nowe zjawisko… Share Week 2016… choć w zasadzie nie jest to zjawisko nowe… nowe wyłącznie w tym roku, bo suma summarum to już piąta edycja bardzo ciekawego projektu autorstwa Andrzeja Tucholskiego.

SHARE WEEK… a co to?

SHARE WEEK na na celu pokazać światu kto dla nas, blogerów, dla nas twórców jest ważny, kto nas inspiruje, kto sprawia, że czujemy się zmotywowani do działania i dążenia, by być jeszcze lepszymi. To czas, gdy pokazujemy innym, kogo czytamy, kogo lubimy bardzo i kogo polecamy też innym.

Świat internetu jest pełny blogów i twórców przeróżnych. W tym natłoku trudno jest wyłowić wszystkie internetowe perełki. Warto zatem podzielić się z innymi naszą wiedzą a nuż, widelec zaprowadzimy naszych czytelników w rejony im dotąd nieznane a przecież warte uwagi i sprawimy, że odnajdą swe kolejne ulubione miejsca.

Trzy? Jak żyć?

W tym roku Andrzej Tucholski zaproponował, by polecić tylko trzech twórców, tych, którzy nas inspirują i są ważni. W pełni to rozumiem, bo polecenia można by przecież mnożyć niemal w nieskończoność. I choć trudno mi było ograniczyć się wyłącznie do trzech blogów i ich twórców, w wyniku głębokiego namysłu wyłoniłam trzech twórców, którzy od dłuższego czasu mnie inspirują i motywują do działania. I których po prostu czytać bardzo lubię i myślę, by świat o nich usłyszał… jeszcze głośniej.

SHARE WEEK 2016 by Krzywa Prosta….

1-AVADEMECUM-BLOGERA12Vademecum Blogera – to blog prowadzony przez Beatę, która w swym wirtualnym zakątku wytrwale dzieli się ze swymi czytelnikami swą blogową wiedzą. Podpowiada, radzi, daje mnóstwo wartościowych wskazówek. Odwiedziny i lektura jej bloga sprawiły, że stałam się lepszą blogerką, bardziej „wykształconą” i świadomą narzędzi, którymi w blogowaniu mogę się posłużyć. Jej blog to jednak nie tylko blogowe rady. To również spora dawka życiowych, mądrych przemyśleń, w dodatku pełnych emocji.

subiektywnie o książkach - logoSubiektywnie o książkach – zaczynałam jako blogerka-recenzentka. Wtedy poznałam blog Wioli. I nastąpiło wielkie WOW. Minęły… prawie cztery lata i to WOW ani o milimetr się nie zmniejszyło. Jak ta kobiety potrafi wspaniale pisać o książkach. Jej recenzje to prawdziwy majstersztyk i wzór dla wszystkich, którzy chcieliby pisać recenzje. Podziw mój budzi nie tylko jakość recenzji autorki bloga, lecz również ilość pochłanianych przez nią książek… No i właśnie miłość do słowa pisanego, co odnajduje wyraz w budowanej przez nią domowej bibliotece. Dzięki Wioli wiem po jaką lekturę warto sięgnąć. I zawsze jest to strzał w dziesiątkę.

Logo280dni280 dni – blog prowadzony jest przez Kasię, która jest położną. To miejsce bardzo profesjonalne, pełne rzeczowej wiedzy, podanej w przystępny sposób. Na blogu Kasi przeczytać możemy ogromną ilość świetnie napisanych artykułów traktujących m.in. o ciąży, jej przebiegu, o macierzyństwie. To strona bardzo bogata w wiedzę. Tu właśnie rozwiałam sporo moich ciążowych wątpliwości. Tu zaglądam, by dowiedzieć się co mogę zrobić, by być jeszcze lepszą mamą. W dodatku autorka to bardzo ciepła i otwarta osoba. Blog takiego twórcy czyta się z prawdziwą przyjemnością.

Bierzecie udział w SHARE WEEK? Jeśli tak, wrzućcie w komentarzu link do Waszego poleceniowego wpisu. Z przyjemnością poznam tych, którzy Was inspirują.

Share:

17 komentarzy

 1. Kat Nems

  świetna trójka!!!
  polecam dalej:)

  29 . Mar . 2016
  • Joanna Misiak-Piotrowska

   Bardzo się cieszę 🙂

   29 . Mar . 2016
 2. heronima

  blogi warte zapamiętania 🙂

  29 . Mar . 2016
  • Joanna Misiak-Piotrowska

   Zdecydowanie 🙂

   29 . Mar . 2016
 3. Katarzyna Lipińska

  Bardzo, bardzo dziękuję za wyróżnienie!!! 🙂

  29 . Mar . 2016
  • Joanna Misiak-Piotrowska

   To ja dziękuję za świetny i wartościowy blog 🙂

   29 . Mar . 2016
 4. DominikaBr

  Pierwszy blog zaraz będę dogłębnie śledzić 😉

  29 . Mar . 2016
  • Joanna Misiak-Piotrowska

   Zdecydowanie warto. Beata jest po prostu świetna 🙂

   29 . Mar . 2016
 5. Artur

  Super typy 🙂 Mi najbliżej do bloga Beaty. Tyle jej zawdzięczam… Wspaniała kopalnia nie tylko wiedzy, ale i inspiracji. Jej postawa zasługuje również na najwyższe uznanie 😀 Pozdrawiam!

  29 . Mar . 2016
  • Joanna Misiak-Piotrowska

   O tak, tyle wiedzy przekazuje swym czytelnikom. Należy się jej ogromny szacunek 🙂

   29 . Mar . 2016
 6. Ensorcelee Mija

  Znałam tylko Subiektywnie o książkach, muszę koniecznie zajrzeć na dwa pozostałe blogi 🙂

  29 . Mar . 2016
  • Joanna Misiak-Piotrowska

   Zaglądaj, zaglądaj 🙂

   29 . Mar . 2016
 7. Sisters92

  Wszystkie trzy lubimy i także bardzo polecamy 😉

  29 . Mar . 2016
  • Joanna Misiak-Piotrowska

   Super 🙂

   29 . Mar . 2016
 8. Wioleta Sadowska (awiola)

  Wow, dziękuję bardzo 🙂 Jestem po prostu zaszczycona, nie spodziewałam się…. Nie znam trzeciego bloga, ale zaraz zajrzę 🙂

  29 . Mar . 2016
  • Joanna Misiak-Piotrowska

   Nominacja w pełni zasłużona 🙂 Polecam bloga Kasi 🙂

   29 . Mar . 2016
 9. Edyta moj-kawalek-podlogi

  Z chęcią zajrzę do “subiektywnie o książkach”! Dzięki za polecenie, z pewnością się przyda 🙂

  30 . Mar . 2016

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *