nastrój się pozytywnie na Święta
Blogowanie,  Lifestyle

Nastrój się pozytywnie na Święta – świąteczne wyzwanie na Krzywej Prostej

Do Świąt Bożego Narodzenie jest już coraz bliżej. Zanim się obejrzymy, powiemy Święta, Święta i po Świętach. Warto zacząć przygotowania do nich wcześniej i nie chodzi tylko o rozłożenie w czasie wydatków na prezenty. Warto zacząć nastrajać się świątecznie już od początku grudnia. Przedłuży to czas świątecznej radości. A radości i pozytywnej energii nigdy za wiele, prawda?

Przygotowałam zatem dla Was i dla siebie małe wyzwanie blogowe, które wprowadzi nas wszystkich w pozytywny, świąteczny nastrój.

 

Wyzwanie rozpocznie się w Mikołajki i trwać będzie do Wigilii. W tym czasie na uczestników wyzwania czekają 3 blogowe zadania – tematy do przedstawienia na swym blogu:

Temat 1 – Najpiękniejsze świąteczne wspomnienie z dzieciństwa – czyli podróż sentymentalna do Świąt Bożego Narodzenia z czasów naszego dzieciństwa. Opowiedzcie odrobinę o tym, jak wyglądały święta w Waszych rodzinnych domach, jakie obowiązywały zwyczaje, w jakim gronie te Święta spędzaliście albo np. opowiedzcie o tych świętach, które najbardziej utkwiły w Waszej pamięci. To Wasza historia.

Temat 2 – Świąteczne klimaty – zdjęcie – zróbcie klimatyczne, świąteczne zdjęcie. Może Wasze miasto już ubiera się w świąteczne szaty? Może sami robicie świąteczne dekoracje i chcecie je światu pokazać? Może uchwycicie przedświąteczne szaleństwo w centrum handlowym?

Temat 3 – Najsmaczniej w Święta – podzielcie się przepisem na ulubioną świąteczną potrawę lub opowieścią o takiej potrawie. A może zechcecie podzielić się jakąś smakowitą świąteczną historią? Wszystko zależy od Waszej fantazji o ile w tle czuć aromat świątecznych smakołyków.

 

Wasze świąteczne wpisy powinny ukazać się na blogach: Temat 1 – 6 grudnia, Temat 2 – 13 grudnia i Temat 3 – 20 grudnia.

 

Na linki do Waszych wyzwaniowych wpisów będę czekać: Temat 1 – od 6 do 12 grudnia, Temat 2 – od 13 do 19 grudnia, Temat 3 – 20 do 24 grudnia. Będzie je można zamieścić na Krzywej Prostej za pośrednictwem specjalnego formularza zamieszczonego pod każdym z moich wyzwaniowych wpisów. Mam też nadzieję, że oprócz pozostawienia linka do siebie, zajrzycie też do innych blogerów.

 

Mam nadzieję, że zainteresowałam Was pomysłem i przyłączycie się do zabawy. Nastrójmy się pozytywnie na Święta

Obserwatorka i komentatorka życia. Z pasją o kulturze, podróżach, rodzicielstwie i życiu jako takim. Po ojcu M, po mężu P. Wiecznie zabiegana, nieustannie niewyspana...

27 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *