wróciłam
Lifestyle

Wróciłam… a także o blogowych projektach

Wróciłam do świata żywych blogów. Wypadki ostatnich dni sprawiły, że blogowo praktycznie zamilkłam. No cóż… Trafiłam do szpitala. Miały być rutynowe badania, skończyło się przyjściem na świat mojego drugiego synka. Od 20.11 nie jestem już wielopakiem, a Filip Aleksander ze zdziwieniem przygląda się światu.

Trochę też zabalowaliśmy w szpitalu. Mimo początkowej irytacji, jestem jednak lekarzom za ich nadgorliwość wdzięczna. Uchroni mnie ona od konieczności nieustannego biegania z noworodkiem po przychodniach. A obecnie, gdy zarazki szaleją a pogoda nie rozpieszcza, jest to szczególnie niekorzystne dla tak młodego organizmu.

Cóż jestem mamą podwójną. Ciągle się temu dziwię… Ale jest to takie radosne zdziwienie. Mam wspaniałych facetów w domu… od męża Wojtka zaczynając a na najmłodszym osesku kończąc. Jan powoli wraca do normy. Moja nagła i przeciągająca się nieobecność oraz pojawienie się konkurenta w domu, nie wpłynęły na niego zbyt dobrze. Dużo pracy przed nami, ale będzie dobrze.

A co z blogiem? Mam nadzieję, że uda mi się powoli wrócić do normalności blogowej, choć noworodek na pokładzie oczywiście jest najważniejszy. Niemniej wróciłam… Już wkrótce zaczną pojawiać się nowe wpisy. Będą recenzje książkowe i filmowe. Będzie kuchnia bezglutenowa i podróże. No i trochę rodzicielskich doświadczeń też się znajdzie.

No i ogłoszenie parafialne!

Szukam blogerów do wpisów gościnnych. Tematyka – najpiękniejsze miejsca świata…

O co chodzi?

Myślę o przedstawianiu czytelnikom poprzez wpisy gościnne ciekawych, znanych i mniej znanych miejsc na ziemi. Ważne by towarzyszyły temu nasze emocje, pozytywne doznania. Nie chodzi o jakieś geograficzne czy historyczne przedstawianie danego miejsca. Od tego są przewodniki. Raczej o snucie historii o sobie i miejscu, które nas zauroczyło. Dzięki temu dajemy się lepiej poznać czytelnikom, powiedzieć coś o sobie, o tym, gdzie byliśmy, co nas zachwyciło i pozostało w pamięci.

Sama pisałam o Londynie czy Pradze…
https://www.krzywaprosta.pl/2015/10/12/najpiekniejsze-miasta-londyn/
https://www.krzywaprosta.pl/2015/10/26/najpiekniejsze-miasta-praga/

Jak Wam się taki pomysł podoba? Czy znajdą się chętni? Zapraszam.

Tyle na razie… Do następnego wpisu…

Ps. Pewnie jakiś konkurs też się znajdzie. Zaglądajcie.

Obserwatorka i komentatorka życia. Z pasją o kulturze, podróżach, rodzicielstwie i życiu jako takim. Po ojcu M, po mężu P. Wiecznie zabiegana, nieustannie niewyspana...

26 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *