Obozy językowe dla młodzieży
Lifestyle,  Nauka

Malta – słoneczna wyspa pełna wiedzy

Jestem typem podróżnika. Nie potrafię długo usiedzieć w miejscu. Świat to przecież całe mnóstwo ciekawych, niepowtarzalnych miejsc, to przepych kulturalny, to niezwykli ludzie, mówiący w tak różnych od siebie językach. Do tej pory głównym kierunkiem moich, przede wszystkim wakacyjnych, wojaży były Bałkany. Kocham Chorwację, Czarnogórę. W tym roku zauroczyła mnie również Bośnia i Hercegowina. A może by tak udać się trochę dalej? A może wybrać się na Maltę? Nawet teraz… A może zwłaszcza teraz, gdy za oknem ponuro, smętnie, jesiennie… Ciepło, słońce… Malta?

Obozy językowe dla młodzieży

Malta… to wyspiarskie państwo-miasto położone na Morzu Śródziemnym, członek Unii Europejskiej, mające długą i wspaniałą historię, której początki sięgają roku 5000 p.n.e. To państwo, które przez 164 lata pozostawało częścią Imperium Brytyjskiego, łącząc się nierozerwalną nicią z brytyjską historią, kulturą i językiem. Malta to państwo piękne, ciepłe, wymarzone miejsce, by spędzić tam życie… A jeśli nie życie, to przynajmniej choć krótki urlop. Można też połączyć przyjemne z pożytecznym. Można odwiedzić piękny, skąpany w słońcu kraj a przy okazji choć trochę rozwinąć swe umiejętności lingwistyczne. Co powiecie na naukę języka angielskiego w szkole językowej za granicą … właśnie na Malcie?

Obozy językowe dla młodzieży

Obozy językowe dla młodzieży

Na Malcie istnieje ok. 40 szkół językowych. Można w nich uczyć się języka obcego praktycznie przez cały rok. Jednak w 2015 roku zaledwie 6 z nich może się pochwalić akredytacją EAQUALS. Jedną z nich jest szkoła języka angielskiego Maltalingua. Zdobędziemy w niej nową, niezbędną w życiu codziennym wiedzę, zdobędziemy kolejne szlify językowe, rozwiniemy się, nabierzemy pewności siebie, rozmowa w języku obcym przestanie być dla nas stresującym elementem wakacyjnych wojaży czy zawodowych obowiązków. Szkoła językowa dla dorosłych? Obozy językowe dla młodzieży? Świetny pomysł, by latem i jesienią młodzież podszkoliła język angielski? A może program rodzinny, w którym całą rodziną zdobywamy wiedzę? (Więcej informacji na http://www.maltalingua.pl/mlodziez/.)

Obozy językowe dla młodzieży

Nauka języka angielskiego to jednak nie wszystko… Możemy tam też spotkać nowych, ciekawych ludzi praktycznie z całego świata. Uczniami szkoły są przede wszystkim Niemcy, Włosi, Francuzi, Hiszpanie i Szwajcarzy. Można tu jednak też spotkać mieszkańców Chin, Japonii, Rosji czy nawet Madagaskaru. Oczywiście spotkamy tu również Polaków. To prawdziwy multikulturowy tygiel, w którym nie tylko można zdobyć nową wiedzę, uszlachetnić swe umiejętności językowe, ale też poznać wielu interesujących ludzi, nawiązać nowe znajomości, które mogą w przyszłości zaowocować kolejnymi, niezwykłymi podróżami. Bo dlaczego by nie odwiedzić w przyszłości znajomej z Chin czy Japonii? Świat robi się coraz mniejszy, coraz bardziej dostępny a dobra znajomość języka obcego, zwłaszcza języka angielskiego, znacznie ułatwia kontakt i znosi wszelkie granice.

Paradise Bay

Macie ochotę na naukę, podróże, słońce i nowe, ciekawe znajomości? Może warto polecieć na Maltę, ulepszyć swe umiejętności w posługiwaniu się angielskim, tym najbardziej obecnie uniwersalnym na świecie językiem i przeżyć niezapomnianą przygodę?

Zmotywowani do nauki języka angielskiego?

 

Do końca 2015 r. wszystkie kursy są tańsze o 25%.

A na koniec niespodzianka specjalnie dla czytelników Krzywej Prostej

Jeśli przy rezerwacji na stronie szkoły wpiszecie w komentarzu hasło POLAN LOVES MALTA, wówczas otrzymacie dodatkowo 10% zniżki na wybrany kurs.

 

Post powstał w ramach współpracy ze szkołą języka angielskiego Maltalingua.

Obserwatorka i komentatorka życia. Z pasją o kulturze, podróżach, rodzicielstwie i życiu jako takim. Po ojcu M, po mężu P. Wiecznie zabiegana, nieustannie niewyspana...

21 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *