karuzela
Dziecko,  Gry i zabawy

Elektryczna karuzela z pozytywką Canpol babies

Wiecie, że już niedługo w naszym domu pojawi się kolejny człowiek. Przy dobrych wiatrach, w grudniu zostanę mamą podwójną, a mój synek z jedynaka przekształci się w starszego brata. Czas płynie nieubłagania i trzeba zabrać się za przygotowywanie wszystkiego na powitanie maleństwa. W zasadzie niewiele jest do kupienia czy zrobienia. Posiadanie już jednego dziecka i to tej samej płci co jeszcze nienarodzony wiele ułatwia. Niemniej wśród wyposażenia noworodka i niemowlaka brakowało nam m.in. karuzeli, którą można by zamontować na łóżeczku malca. Szczęśliwym zbiegiem okoliczności odkryłam program dla blogerów firmy Canpol babies i już w pierwszej edycji, w której brałam udział, udało mi się zostać testerką. Tym większa jest moja radość, że do testów trafiła do mnie właśnie elektryczna karuzela z pozytywką “Zamkowa” … w sam raz dla małego chłopca.

karuzela

Elektryczna karuzela z pozytywką “Zamkowa” Canpol babies to wielobarwna karuzela przeznaczona dla niemowląt, które jeszcze nie poruszają się samodzielnie. Wyposażona jest w pozytywkę, która gra aż 12 różnych melodii. Wśród nich znajdziemy m.in. Twinkle twinkle little star, Brahms lullaby, Old MacDonald had a farm, Rock a bye baby czy Hush, little baby. Pozytywka nie jest zbyt głośna, odpowiednia dla małego słuchacza, dźwięki są delikatne i bardzo przyjemne w odbiorze. Posiada ona dwa przyciski. Możemy bez problemu pozytywkę uruchomić, zmienić piosenkę na kolejną i urządzenie wyłączyć.

karuzela 1

Karuzela składa się z trzech pluszowych, barwnych figurek oraz bezpiecznego lusterka, w którym maluch może się przeglądać. Gdy pozytywka jest uruchomiona karuzela powoli obraca się i w ten sposób jeszcze bardziej przyciąga wzrok dziecka. Figurki karuzeli są po prostu śliczne, wielobarwne a kolory bardzo żywe, nasycone, intensywne, choć moim zdaniem nieprzytłaczające. Figurki można również w łatwy sposób odczepić od karuzeli i w ten sposób mogą stanowić oddzielne zabawki, które są mięciutkie, szeleszczą i grzechoczą. Nasz maluch z pewnością szybko zaprzyjaźni się z dzielnym rycerzem, jego wiernym konikiem i bardzo sympatycznym smokiem.

karuzela 5

karuzela 3

karuzela 4

Jestem przekonana, że elektryczna karuzela z pozytywką “Zamkowa” Canpol babies będzie pozytywnie wpływać na zmysł wzroku, słuchu oraz dotyku mojego jeszcze nienarodzonego synka. W ciągu dnia będzie pobudzać malucha do obserwacji i interakcji ze światem, a wieczorami spokoje melodie dadzą poczucie bezpieczeństwa i wpłyną na jego dobry sen.

https://vine.co/v/eUraXt0Hmda

O takiej właśnie karuzeli marzyłam. Na razie Filip nie może jej przetestować. Za to w zachwyt wprawia mnie i Janka, starszego brata.

Wpis powstał w ramach programu Blogosfera Canpol babies.

Obserwatorka i komentatorka życia. Z pasją o kulturze, podróżach, rodzicielstwie i życiu jako takim. Po ojcu M, po mężu P. Wiecznie zabiegana, nieustannie niewyspana...

18 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *