skin perfection
Uroda

Skin Perfection i co dalej?

Po Skin Perfection – krem udoskonalający sięgnęłam wiedziona reklamą i pięknym opakowaniem kremu. Czy wszystkie moje oczekiwania zostały zaspokojone?

Skin Perfection – krem udoskonalający to krem skierowany przede wszystkim do kobiet w wieku 25-35 lat, zatem również do mnie. Co możemy przeczytać o nim na opakowaniu? Niewiele. Skin Perfection ma optymalnie nawilżać naszą skórę, widocznie redukować zaczerwienienia, wygładzać oraz nadawać jedwabistą miękkość. Wszystko to mamy zaś zawdzięczać przełomowemu, aktywnemu składnikowi, który ma działać na widoczną poprawę jakości skóry:

  • Perline-P – który ma działać na poprawę wyglądu skóry, wyrównywać koloryt i powierzchnię skóry,
  • LHA – który ma stymulować odnowę komórkową.

A jak Skin Perfection spisał się w moim przypadku?

Cóż, jestem bardzo zadowolona. Co prawda moja skóra ostatnio, dzięki hormonom, nie przeżywa jakichś poważniejszych problemów, ale mimo to zakup tego kremu uważam za całkiem dobry wydatek. Skóra po użyciu kremu jest gładka, w żadnym momencie dnia się nie błyszczy, jest dobrze nawilżona i bardzo przyjemna w dotyku, wręcz aksamitna. Już dawno nie używałam kremu, który by aż tak bardzo przypadł mi do gustu. Nie mam zastrzeżeń, ani do konsystencji – gładka, dość spójna, lecz nie za gęsta, ani to zapachu, który jest całkiem przyjemny, świeży i kojarzy mi się z zapachem cytryny. Krem łatwo się rozprowadza i szybko, wręcz natychmiast się wchłania. Nie ma potrzeby powtarzać aplikacji kremu w ciągu dnia, gdyż skóra jest długotrwale nawilżona. Zwrócić należy również uwagę na wygląd opakowania, które po prostu jest eleganckie i zwyczajnie skłania do zakupu, gdyż mocno sugeruje, że mając Skin Perfection dbamy o siebie i się rozpieszczamy.

Obserwatorka i komentatorka życia. Z pasją o kulturze, podróżach, rodzicielstwie i życiu jako takim. Po ojcu M, po mężu P. Wiecznie zabiegana, nieustannie niewyspana...

23 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *