Lifestyle

No to See… See Bloggers

Dziś i jutro dzień spędzam uczestnicząc w jednym z najważniejszych wydarzeń świata blogerskiego – See Bloggers. To już trzecia i jak dotąd największa edycja pomorskiego spotkania blogerów. Tym razem w See Bloggers weźmie udział aż 50 specjalistów z wielu dziedzin związanych z blogowaniem i aż 600 blogerów z całej Polski, w tym również ja, z czego się cieszę niezmiernie. Mam również to szczęście, że mogę uczestniczyć w tym wydarzeniu bez konieczności odbycia dalekiej podróży, rezerwacji hotelu, itp. Pomorski Park Naukowo-Technologiczny leży zaledwie kilkanaście kilometrów od mojego domu.

W sobotę i niedzielę będę się doszkalać, zdobywać nowe umiejętności a przede wszystkim poznawać nowych, interesujących ludzi i w końcu na żywo zobaczę tych, którzy w blogowym świecie odnieśli sukces.

Program See Bloggers jest bardzo bogaty. Przygotowano aż 7 stref tematycznych, które z pewnością usatysfakcjonują każdego z uczestników. Oprócz wykładów ogólnodostępnych, udało mi się zapisać na kilka najbardziej interesujących mnie warsztatów. A po wyczerpującym sobotnim dniu na uczestników czeka impreza w stylu hawajskim. Cieszę się, że i mój W. będzie miał okazję w niej uczestniczyć.

No to See… Oczekujcie moich wrażeń już wkrótce

Kto wybiera się również na See Bloggers?

Obserwatorka i komentatorka życia. Z pasją o kulturze, podróżach, rodzicielstwie i życiu jako takim. Po ojcu M, po mężu P. Wiecznie zabiegana, nieustannie niewyspana...

10 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *