Kultura,  Lifestyle,  Literatura

A może nad morze? Z książką 3 – relacja ze spotkania

W sobotę, 11 lipca czyli zaledwie przedwczoraj, w Zatoce Sztuki w Sopocie odbyło się już trzecie z kolei spotkanie A może nad morze? Z książką. To było moje drugie sopockie spotkanie. Tym razem, znając już większość uczestników, wiedząc o co i jak chodzi, było to dla mnie spotkanie całkowicie na luzie, bez stresu, za to pełne radości, pozytywnej energii i rozmów z ludźmi książki (autorami, czytelnikami, blogerami książkowymi) pełnymi pasji i zaangażowania w to, by czytelnictwo kwitło.

Czarodziejkami, które sprawiły, że spotkało mnie kolejne przyjemne przeżycie, niezwykle udane spotkanie, o którym będę myśleć i rozprawiać zapewne do kolejnego z A może nad morze? Z książką razu były niezwykłe kobiety:

Bookfa i Beata oraz Aleksandra i Dominika

a może nad morze 6

Dzięki ich zaangażowaniu, ciężkiej pracy i wytrwałości spotkanie było niezwykle udane i po prostu niezapomniane. A ja już czekam na kolejny raz

W A może nad morze? Z książką 3 uczestniczyli książkowi czytelnicy, autorzy książek i książkowi blogerzy. Uczestników było sporo. To była najliczniejsza jak dotąd edycja.

Wśród autorów miałam okazję zamienić choć zdanie z Małgorzatą Wardą, Alkiem Rogozińskim czy Anną Klejzerowicz … a było ich o wielu więcej

Małgorzata Warda

Alek Rogoziński

W spotkaniu uczestniczyli autorzy tych oto książek…

autorzy*

Samo spotkanie miało miejsce w kultowym już sopockim miejscu – Zatoce Sztuki. Tym razem do dyspozycji uczestników była prywatna sala, która zapewniała pełen komfort i wspaniałe warunki do rozmów, wymieniania opinii, nawiązywania nowych znajomości. Uczestnikom zapewniono napoje zimne i ciepłe, a także świeże owoce a Literacki Sopot, który jak co roku sprawował patronat nad spotkaniem, zadbał o sporą porcję babeczek.

a może nad morze 2

a może nad morze

a może nad morze 7

a może nad morze 5

a może nad morze 4

Również i tym razem każdy z uczestników miał przywieźć książkę bądź książki, które były przeznaczone na czytelniczą wymianę… oraz książkę dziecięcą. Książki dla dzieci trafią do Bursztynowej Przystani, pierwszego na Pomorzu hospicjum dla dzieci znajdujące się w Gdyni.

a może nad morze 1

Na każdego z uczestników czekała również niespodzianka w postaci ogromnej paczki książek. Książki można było również zdobyć w organizowanym przez Organizatorki konkursie a także w losowaniu.

Moje półki wzbogaciły się o takie o to wspaniałości…

stos

Z zestawu tego Sufler i Kruger to książki, które otrzymałam od moich ulubionych blogujących sióstr Sisters92. Paulina, blogująca siostra, pożyczyła ode mnie jeszcze jedną książkę, którą zdobyłam w losowaniu Kolor jej serca Przyznacie, że to ogromna ilość książkowych prezentów?

Sponsorami spotkania byli zaś…

sponsorzy**

A na koniec jeszcze…

a może nad morze 3

a może nad morze 8

a może nad morze 9

Bardzo dziękuję i do zobaczenia w przyszłym roku

*Obraz pochodzi ze strony http://bookfa.blox.pl/html

**Obraz pochodzi ze strony http://dofi.com.pl

Obserwatorka i komentatorka życia. Z pasją o kulturze, podróżach, rodzicielstwie i życiu jako takim. Po ojcu M, po mężu P. Wiecznie zabiegana, nieustannie niewyspana...

10 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *