Lifestyle,  Uroda

Soczysta eksplozja od Le Petit Marseillais

Jakiś czas temu pisałam, że zostałam ambasadorką marki Le Petit Marseillais. Z faktem tym wiązało się przekazanie mi do testowania dwóch nowych produktów, które pojawiły się na polskim rynku. Są nimi delikatny żel pod prysznic werbena i cytryna oraz delikatny żel 2 w 1: pod prysznic i do kąpieli pomarańcza i grejpfrut. Czas na podzielenie się z Wami wrażeniami.

Już na samym początku muszą przyznać, że oba produkty kąpielowe testowałam z największą przyjemnością. Moim faworytem jest jednak delikatny żel pod prysznic werbena i cytryna. To maksymalna dawka cytrusowego orzeźwienia, która ostatnio szalenie pobudzała moje zmysły. Zapach jest tak intensywny, że miałam wrażenie, że butelkę żelu wypełnia świeżo wyciśnięty sok z cytryny dopełniony, a może nawet mocno zdominowany, przez pobudzającą jeszcze bardziej zmysły werbenę. To 100% orzeźwienie i rozkosz dla zmysłów, która trwa jeszcze długo po zakończeniu kąpieli.

Z kolei delikatny żel 2 w 1: pod prysznic i do kąpieli pomarańcza i grejpfrut to łagodność i świeżość, które dają zmysłom ukojenie i długą chwilę relaksu. Przyjemnie zanurzyć się w owocowej pianie, zamknąć oczy i oderwać się od codzienności.

Oba produkty nie wysuszają skóry, wręcz przeciwnie pozostawiają ją nawilżoną i cudownie pachnącą. Ja jestem w pełni zadowolona. Teraz czas byście i Wy poznali nowe, prowansalskie zapachy produktów Le Petit Marseillais.

Obserwatorka i komentatorka życia. Z pasją o kulturze, podróżach, rodzicielstwie i życiu jako takim. Po ojcu M, po mężu P. Wiecznie zabiegana, nieustannie niewyspana...

7 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *