Lifestyle

Witajcie w nowej odsłonie czyli zmiany, zmiany, zmiany…

W życiu trzeba się rozwijać i ciągle iść do przodu. Ważne są zmiany. W zeszłym roku o tej porze postanowiłam choć trochę uniezależnić się od Blogspota. Pojawiła się własna domena. I tak zaczęłam pod nią właśnie funkcjonować. Mijał czas a mi zwyczajnie zrobiło się za ciasno i za mało niezależnie, a należę do osób, które nie lubią więzów i ograniczeń. Postanowiłam zatem spróbować, zaryzykować, zainwestować i postawić bloga na własnym serwerze, z własną domeną i na silniku WordPress’a. I tak powstała strona Krzywa Prosta. Nie odcinam się od Skrawków Moich Myśli całkowicie. Nie chcę żeby moje przemyślenia i emocje zaginęły w internetowej niepamięci. Dlatego też cała moja dotychczasowa działalność blogowa została zaimportowana na obecnego bloga. Wpisy archiwalne nadal wymagają dopieszczenia, bo import ich i Waszych komentarzy nie był tak idealny jak bym chciała. Trochę to potrwa, bo przecież to niemal dwa lata blogowania, lecz w końcu wszystko będzie tak jak mi się marzy. Pewnie w międzyczasie poeksperymentuję z szablonami. Na razie jest prosto i mam nadzieję przejrzyście. W końcu to blog a nie portal internetowy.

A co znajdziecie na Krzywej Prostej? Mnie i moje przemyślenia dotyczące: literatury, muzyki, filmu, podróży, kuchni, rodzicielstwa, życia w ogólności i szczegółowości oraz garść prawa na co dzień … i może coś jeszcze … zobaczymy. Mam nadzieję, że się Wam spodoba i będziecie mnie na nowej stronie odwiedzać.

Obserwatorka i komentatorka życia. Z pasją o kulturze, podróżach, rodzicielstwie i życiu jako takim. Po ojcu M, po mężu P. Wiecznie zabiegana, nieustannie niewyspana...

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *