Lifestyle

Zmiany, zmiany, idą zmiany. Idzie nowe.

W ostatnim czasie sporo się u mnie w życiu dzieje. Nie będę Was jednak drodzy czytelnicy zamęczać i zadręczać prywatą swoją. Przemyślałam sporo spraw i doszłam do zasadniczego i kluczowego dla tego wpisu i mojego bloga wniosku.

Otóż uwielbiam czytać książki, lubię też co nieco o nich pogadać, podzielić się moimi przemyśleniami. Stąd zrodził się pomysł na bloga. W kręgu moich zainteresowań pozostają również film i muzyka. I o nich po trosze również mój blog jest. Niemniej ciągle jest mi ciasno i czuję, że mam o wiele więcej do powiedzenia, niż tylko recenzowanie przeczytanych książek, obejrzanych filmów, przesłuchanych płyt czy koncertów, w których uczestniczyłam. To wszystko tworzy mnie tylko w części, a chciałabym podzielić się z większą grupą odbiorców swoimi przemyśleniami na inne jeszcze tematy.

Dlatego od dziś Skrawki Moich Myśli będą miejscem, w którym to ja i moje przemyślenia, refleksje na najróżniejsze życiowe tematy będą odgrywały dominującą rolę. Nie zrezygnuję z recenzowania. Co to, to nie. Niemniej trochę więcej będzie na blogu tematów innych niż recenzje literatury, muzyki, filmów. Ma być życiowo, można powiedzieć bardziej lifestylowo. Chcę by pojawiły się wpisy o sprawach, które na co dzień zaprzątają moje myśli. Możecie spodziewać się zatem wpisów komentujących bieżące wydarzenia społeczne, wydarzenia kulturalne, w których będę uczestniczyć, może coś o zdrowiu, szczypta kuchni i przemyślenia dotyczące moich potyczek w starciu z nieujarzmionym synem. Będzie po prostu więcej mnie.

Urodził się też w mojej głowie pomysł, by zupełnie uniezależnić się od blogspota. Tu również zrobiło się mi za ciasno. Ale o tym przeczytacie już w następnym odcinku.

Obserwatorka i komentatorka życia. Z pasją o kulturze, podróżach, rodzicielstwie i życiu jako takim. Po ojcu M, po mężu P. Wiecznie zabiegana, nieustannie niewyspana...

15 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *