muzyka
Muzyka

Positive vibrations – Selah Sue

Selah Sue to młoda (w tym roku kończy 24 lata) belgijska piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka. Do tej pory ma na swoim koncie jeden album wydany w 2011 r. – Selah Sue, a także minialbumy (w tym wydany w 2012 r. Rarities) i single. Jej muzyka łączy w sobie elementy soulu, funky, reggae a momentami nawet rocka. Inspiracją dla tej młodej piosenkarki jest muzyka takich gwiazd jak Erykah Badu, Lauryn Hill i Bob Marley.

Muzyka Selah Sue wypełniona jest emocjami. Artystka ma charakterystyczny, silny kobiecy głos, który zapada w pamięć i nie sposób go pomylić z głosem innej artystki. Jednocześnie wypełnia go dużo ciepła. Miałam przyjemność uczestniczyć w koncercie Selah Sue w Gdańsku. Klub pękał w szwach a tłum już od samego początku został porwany przez tą charyzmatyczną i niezwykle sympatyczną zarazem wokalistkę. Piosenkarka doskonale radziła sobie zarówno ze wsparciem zespołu jak i akompaniując sobie jedynie na gitarze akustycznej. Nieobca jest też jej radosna improwizacja. Nie spodziewałam się aż tak dobrego występu. Może kiedyś wystąpi na Openerze.

Obserwatorka i komentatorka życia. Z pasją o kulturze, podróżach, rodzicielstwie i życiu jako takim. Po ojcu M, po mężu P. Wiecznie zabiegana, nieustannie niewyspana...

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *