Spotkajmy się w Gdyni – relacja ze spotkania

spotkajmy-sie-w-gdyni-relacja

Uwielbiam spotkania związane z blogowaniem. Mój ogromny entuzjazm budzą zarówno wielkie konferencje w stylu See Bloggers, jak i kameralne wydarzenia, które skupiają wokół siebie zaledwie kilkunastu blogerów.

Każde z takich spotkań działa na mnie i moje blogowanie odświeżająco, dodaje mi motywacji do dalszej pracy nad własną bytnością w sieci, uczy czegoś nowego, rozwija i poszerza horyzonty. I nawet jeśli czasem się zastanawiam czy warto się wybrać tu czy tam, to odpowiedź jest zazwyczaj ta sama… Warto!

Gdynia blogujących kobiet

W ostatnią sobotę, 18 marca miałam okazję uczestniczyć w kolejnym spotkaniu blogowym odbywającym się w pięknym mieście Gdyni. I było to już trzecie blogowe spotkanie organizowane przez Żanetę z bloga Mother and son, w którym dane mi było uczestniczyć. Tak jak poprzednio mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że był to doskonale spędzony czas w towarzystwie kilkunastu świetnych kobiet-blogerek wraz z którymi wyniosłam mnóstwo wiedzy z odbywających się podczas wydarzenia prelekcji, z którymi doskonale się bawiłam i z którymi dorzuciłam choć małą cegiełkę do tego, by dzieciakom znajdującym się w potrzebie było choć trochę lepiej.

Spotkajmy się w Gdyni

Do szczęśliwych uczestniczek spotkania należały:

Żaneta Bomba – zarazem organizatorka – Mother and son

Karolina Tuchalska – Siermińska – OdNova

Sylwia Narkowicz – Świat w oczach Mamy

Anna Chwastowska – Mama Cukiereczki

Ania Radomska – Żyć nie umierać

Kalina Czarnopolska – 22kilo

Patrycja Ptaszek – mamowato.pl

Justyna Kowalkowska – MamaJu

Aleksandra Protasiewicz – Okiemalexa

Natalia Majewska – Schwytane chwile

Marta Kraszewska – Rudym Spojrzeniem Na Świat

Joanna Misiak-Piotrowska czyli Krzywa Prosta 🙂

Spotkajmy się w Gdyni

Czas spotkania, które tym razem ponownie odbywało się w gdyńskiej Ciuciubabce, wypełniły bardzo interesujące prelekcje poruszające temat blogowania, wychowania dzieci i czerpania radości z życia. O tym jednak przeczytać będziecie mogli w kolejnym wpisie. Podczas spotkania odbyła się również licytacja przedmiotów przekazanych przez sponsorów. I tym razem zebrane środki zostały przeznaczone na wsparcie Hospicjum Dziecięcego – Bursztynowa Przystań w Gdyni. Oprócz tego każda z dziewczyn przyniosła też kilka przedmiotów, które z pewnością przydadzą się w codziennym funkcjonowaniu hospicjum i przebywających w nim chorych.

Czas minął bardzo szybko. Wypełniła go wiedza, zabawa, śmiech i pyszny tort (dziewczyny zapewniały, że jest pyszny – ja jestem na diecie bezglutenowej) z Krainy Wypieków.

Spotkajmy się w Gdyni

Nie zabrakło prezentów od sponsorów, którzy obdarowali każdą z uczestniczek:

Alexander Toys , 7th Heaven , FISZKI , YoClub.pl, Domowa Apteczka, Tulaszek

Spotkajmy się w Gdyni

Spotkajmy się w Gdyni

Spotkajmy się w Gdyni

Spotkajmy się w Gdyni

Spotkajmy się w Gdyni

i przekazali fantastyczne przedmioty również na charytatywną licytację:

Maypi Design, Pomysły Mam, Dzika Fastryga, Love Domowe, Qlka Art – Jewellery, Koty na płoty, Kropka design, FISZKI, bucikibabice.pl

Spotkajmy się w Gdyni

Spotkajmy się w Gdyni

Spotkajmy się w Gdyni

Spotkajmy się w Gdyni

Spotkajmy się w Gdyni

Spotkajmy się w Gdyni

Spotkajmy się w Gdyni

Spotkajmy się w Gdyni

Spotkajmy się w Gdyni

A za uwiecznienie cudownych chwil na pięknych fotografiach była po raz kolejny odpowiedzialna Heronima Pietrzak.

Czas spotkania minął mi i z pewnością nie tylko mi zbyt szybko. Po raz kolejny miałam okazję spotkać blogerki, które znam i bardzo lubię. Poznałam też nowe twarze i kryjące się za nimi fascynujące blogowe miejsca. Mam nadzieję, że już wkrótce spotkamy się podczas kolejnego okołoblogowego wydarzenia.